7 PRIEŽASTYS, KODĖL KRIKŠTYNŲ ŠVENTĘ VIS DAUGIAU TĖVELIŲ RENKASI ORGANIZUOTI ŽAIDIMŲ KAMBARYJE

Krikštynų šventė - švenčių ir žaidimų kambarys Minimukų Namukai - minimukunamukai.lt 8-min Krikštynos – labai sena tradicija, kuri šiuo metu prisitaiko prie naujo gyvenimo tempo ir stiliaus. Dabartiniai tėvai dažniausiai renkasi krikštyti savo vaikučius, kai jie jau ūgtelėję ir gali kartu su svečiais pasidžiaugti savo švente. Taip pat, suintensyvėjęs gyvenimo tempas diktuoja pokyčius, kad vietoj didelių, sočių ir gausių krikštynų „balių“ prie vaišių stalo, šiuolaikiniai tėvai renkasi stilingas, lengvas krikštynų šventes, kurios orientuotos ne į suaugusiuosius, o į mažuosius šventės dalyvius. O kokia gi erdvė gali būti labiau pritaikyta mažųjų šventėms, nei vaikų švenčių ir žaidimų kambariai.

Šiame straipsnyje pateikiame net septynias pagrindines priežastis, kodėl vis daugiau šiuolaikinių, aktyvaus gyvenimo tempo tėvelių renkasi krikštynų šventę organizuoti vaikų švenčių ir žaidimų kambariuose. Šios priežastys išryškėjo bendraujant su tėveliais, pastaruoju metu vis dažniau užsisakančiais tokio tipo šeimos šventę, švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“.

1. Oro sąlygos ar metų laikas visiškai nesvarbūs
Organizuodami šventę Lietuvoje dauguma numato scenarijų A ir scenarijų B – jei bus blogas oras. Ir tai mus labai apriboja, nes natūraliai sukuria švenčių sezoniškumą ir be abejo kosmines kainas sezono metu. Pasirinkus krikštynas švęsti žaidimų kambaryje, tas klausimas nebetenka didelės svarbos. Vaikų švenčių ir žaidimų kambaryje nėra svarbus nei sezonas, nei oro sąlygos. Čia visada jauku ir šilta…

Vaikų gimtadienio personažas Angelas - švenčių ir žaidimų kambarys Vilniuje Minimukų Namukai - minimukai.lt 2. Galimybė išsinuomoti visą erdvę
Krikštynos yra privati šeimos šventė ir daugelis tėvų nori ją jaukiai švęsti tik artimųjų rate, kad aplinkui nebūtų svetimų žmonių. Tuo tikslu šventė daroma namuose, jei tokia galimybė išvis yra, arba nuomojamos kavinės, restoranai, sodybos, kas dažniausiai būna tikrai brangu.
Švenčių ir žaidimų kambaryje lengvai suderinamas privatumas bei kaina, nes yra galimybė išsinuomoti visą erdvę ir santykinai pigiau, nei kitose šventėms nuomojamose vietose.

3. Vaikams pritaikyta aplinka
Seniau buvo tradicija krikštyti naujagimius, dėl natūralios baimės, kad jie „neišeitų“ nekrikštyti, jei netyčia įvyktų tokia nelaimė. Džiugu, kad šiuo metu tokių baimių turime labai mažai. Dėl to dauguma tėvelių renkasi krikštyti savo vaikučius, kai jie jau yra pakankamai dideli, kad galėtų kartu džiaugtis šia gražia švente. Todėl natūralu, kad ir krikštynų šventės formatas turi prisitaikyti prie vyresnio vaiko poreikių. Kažin ar vaikutis ir mažieji jo šventės svečiai nori sėdėti prie vaišių stalo ir valgyti bei kalbėtis. Jie nori bėgioti, dūkti, žaisti, linksmintis, voliotis ant grindų, laipioti… Be to, vaikai yra smalsūs iš prigimties, jie nori tyrinėti, atrasti naują aplinką ir, deja, ne visada ten kur leistina ir saugu.
Visas sąlygas, tinkančias vaikams, o tuo pačiu ir suaugusiems, gali pasiūlyti vaikų švenčių kambarys. Jame nereikės rūpintis, ar vaikams nebus nuobodu, ar jie per greitai nepavargs, ar ko nesudaužys, nesugadins, ar nesulaužys ir panašiai. Tiesiog, visa aplinka jau yra pritaikyta jūsų mažylių saugioms ir linksmoms šventėms.

4. Pritaikyta aplinka mamytėms pervystyti ir pamaitinti savo mažylį
Mamytės ir tėveliai per šventes viešose erdvėse susiduria su dilema, kur ir kaip pasirūpinti savo mažyliu, kai reikia jį pervystyti ar perrengti. Ir tikrai ne vienai mamai teko galvoti, kurgi dabar rasti ramią vietelę, kai žindomam mažyliui prireikė pavalgyti čia ir dabar.
Daugumas vaikų švenčių kambarių turi tam pritaikytas patalpas ir priemones. Todėl tėveliai su kūdikėliais gali atsipalaiduoti ir mėgautis švente, nes viskas, ko reikia, yra šalia.

Vaikų gimtadienio personažas Angelas - švenčių ir žaidimų kambarys Vilniuje Minimukų Namukai - minimukai.lt 5. Žavingas personažas šventę padarys nepamirštamą
Jei svečių tarpe yra bent keli ūgtelėję vaikučiai, tai krikštynų šventę dar gali pagyvinti profesionalus animatorius. Profesionalūs animatoriai tikrai moka prakalbinti ir užimti visus šventės svečius, nuo nedrąsiausio mažylio ir linksmos močiutės.
Populiariausias krikštynų švenčių personažas žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ – Angeliukė, kuri mažylio krikšto proga, nusileidžia pas vaikutį iš dangaus ir kartu linksminasi jo krikštynų šventėje. Tačiau, jei krikštukas jau turi savo nuomonę ir numylėtą personažą, jis gali rinktis iš gausybės kitų, kurie papuoš ir padarys jo krikštynų šventę įsimintiną visam gyvenimui.

6. Išskirtinė aplinka fotosesijai
Neatskiriama krikštynų šventės dalis yra fotosesija. Tuo tikslu samdome fotografus, ieškome tinkamos aplinkos, dekoracijų, momento, kol mažylis dar ne pavargęs ir visaip jį linksminame, kad tik jis šypsotųsi ir būtų laimingas… Be abejo, daugumos fotografų ir tėvų mėgiamiausios fotosesijos yra gamtos apsuptyje (bet čia tik tuo A plano atveju). Dažniausiai po tokių fotosesijų mažylis būna toks pavargęs, kad greičiausiai nori tik miego, o ne sėdėti kartu su svečiais prie stalo. O kas, jei vis tik netyčia planas B su blogu oru?
Tikrai nesakau, kad fotosesija vaikų švenčių kambaryje yra geriau, nei gamtoje. Tačiau ir čia galima padaryti puikias fotosesijas su natūraliai džiūgaujančiais ir besišypsančiais vaikais. Tinkamos dekoracijos ir stilinga aplinka fotosesiją gali padaryti net išskirtine. Krikštukas bus atsipalaidavęs, jausis saugus ir tikrai tikrai nuoširdžiai linksmas.

Krikštynų šventė - švenčių ir žaidimų kambarys Minimukų Namukai - minimukunamukai.lt 1-min 7. Tėveliai gali atsipūsti
Tikiu, kad absoliuti dauguma tėvelių ir mamyčių, kuriems teko organizuoti, o paskui dalyvauti ir tuo pačiu vadovauti bei viskuo rūpintis, ir po to dar tvarkytis po krikštynų šventės, tikrai norėtų, kad visa tai būtų apsiėmęs daryti kas nors kitas. Tačiau samdyti švenčių organizatorių, kuris viskuo pasirūpintų, yra brangus malonumas, kurį gali sau leisti ne kiekvienas. Vaikų švenčių kambariuose, paprastai, tokia paslauga priklauso prie nuomos kainos, sumokant atskirai tik už papildomas paslaugas.
Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ tėveliams siūloma atsipalaiduoti ir džiaugtis krikštynomis kartu su savo artimaisiais. Viskuo, ko tik gali prireikti gražiai šventei, gali pasirūpinti švenčių kambario darbuotojai. Pradedant patogia, saugia ir švaria aplinka, vaikams bei suaugusiems pritaikytomis vaišėmis, bet kokiomis jūsų įsivaizduojamomis dekoracijomis, linksmiausiomis pramogomis, profesionalia fotosesija ir baigiant gera nuotaika.

Pasirinkę krikštynų šventę daryti vaikų žaidimų kambaryje sutaupysite daug laiko bei galėsite atsipūsti ir pasimėgauti akimirkomis kartu su savo mylimu mažyliu ir pačiais artimiausiais žmonėmis.

Susidomėjote? Turite klausimų? Būtinai kreipkitės į švenčių ir žaidimų kambarį „Minimukų Namukai“

Rašykite Rašykite, nes šiuo metu nedirbame.