Atidarytas dar vienas švenčių ir žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ – dabar vietos vaikučių šventėms užteks visiems!

Atidarytas Minimukų Namukai BIG kambarys Skubame su visais pasidalinti džiugia naujiena – atidarėme dar vieną švenčių ir žaidimų kambarį „Minimukų Namukai“!
 
O viskas prasidėjo tada, kai norinčių švęsti vaikučių šventes mūsų švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ PC „Pupa“ pasidarė tiek daug, kad mes kartas nuo karto vis turėdavome nuliūdinti tai vieną, tai kitą vaikutį, pasakydami, jog vietos jau nebėra ir deja, nieko nebegalime jam šiam gimtadieniui pasiūlyti… Mes ir patys dėl to labai liūdėdavome. Ir taip mums kilo šauni idėja atidaryti dar vieną „Minimukų Namukai“ kambarį. Na, kad jau tikrai visi visi norintys švęsti pas mus sutilptų. 

 
Kaip sugalvojome, taip ir padarėme. Ilgai ieškojome, kur tas naujasis kambarys galėtų įsikurti. Ir nusprendėme jį įkurti Vilniaus pakraštyje, kad būtų patogu vaikams gyvenantiems ir Vilniuje, ir šalia Vilniaus…
 
O koks gi atidarymas be vakarėlio. Sukvietėme daugybę pačių brangiausių ir šauniausių svečių. Gaila, kad dar daugybės šauniausių ir brangiausių neturėjome galimybės sutalpinti… Pakvietėme linksmąsias laukinukes, kurios mums visiems suruošė šaunų vakarėlį. Paruošėme gardžiausių vaišių. Išbandėme visas laipynes, čiuožynes, batutus ir didįjį kamuoliukų baseiną. Buvo neapsakomai linksma. 
 
Jei tik norite nepamirštamai fantastiško vakarėlio vaikų šventei, galime garantuoti – pas mus jos tikrai nepakartojamos. Jokių ribų Jūsų norams ir fantazijai… Būtinai susisiekite…  
 

Kaip atvykti iki mūsų naujojo „Minimukų Namukai“ švenčių ir žaidimų kambario galite rasti paspaudę čia…

 
O čia keletas akimirkų iš nuostabaus atidarymo vakarėlio. Ačiū visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems. Jūs fantastiški!!!
Skambinkite Skambinkite, šiuo metu dirbame.