Išankstinė rezervacija Jūsų vaiko šventei žaidimų kambaryje!

Nuotaikai pakelti savo klientams siūlome ypatingai geras sąlygas būsimoms rezervacijoms vaikų šventėms gegužės, birželio ir vėlesniems mėnesiams. Visi puikiai žinome, kad visuotinis karantinas vieną dieną pasibaigs. O kai tai nutiks, norėsis švęsti. Būkite tam pasiruošę! Ir karantinui pasibaigus, galėsite nudžiuginti savo vaikučius nepamirštamu gimtadieniu, apie kurį kol kas dabar tik pasvajojate.

Tad su šiuo pasiūlymu Jūs:

pirmieji gausite vietą norimame žaidimų kambaryje,

● žaidimų kambarį rezervuosite su 10 proc. nuolaida,

● užstatą sumokėti galėsite pasibaigus karantinui,

gausite garantiją dėl datos rezervacijos iki karantino pabaigos,

● galėsite būti ramūs dėl kruopščiai išdezinfekuotų patalpų ir žaislų.

IŠANKSTINĖS REZERVACIJOS ŽAIDIMŲ KAMBARYJE SĄLYGOS:

KĄ MES SIŪLOME? Viskas labai paprasta. Rezervuokitės vietą vaiko šventei, bet užstatą už rezervaciją mokėkite tik po karantino panaikinimo.

KODĖL TAI SIŪLOME? Sakoma, kad visus savo norus reikia rašytis. Taip, mes juos įgarsiname ir nusiunčiame visatai, kad ji galėtų mums juos išpildyti. Siūlome Jums Jūsų ir vaiko norą užrašyti mūsų rezervacijų sistemoje. Taip, drauge pasiųsime jį visatai. Ir ji pradės tą norą pildyti.

KOKIA NAUDA JUMS? Turėsite rezervavę vietą vaiko šventei be užstato sumokėjimo. Panaikinus karantiną šalyje, galėsite galutinai patvirtinti rezervaciją, sumokėdami užstatą. Mes įsipareigojame laikyti Jums rezervuotą vietą šventei nepatvirtintą užstatu iki karantino panaikinimo. Būkite užtikrinti ir tuo, jog Jūsų vaikai žais labai gerai išvalytose ir išdezinfekuotose patalpose – paviršių ir žaislų dezinfekciją atliekame itin dažnai. Ir dar, visoms rezervacijoms, atliktoms karantino laikotarpiu, taikysime 10 proc. nuolaidą žaidimų kambario nuomai – nesvarbu, kurį mėnesį planuojate švęsti.

Rezervuotis vietą šventei galite parašę el.paštu info@minimukunamukai.lt arba užpildę užklausą mūsų kontaktų skiltyje.

Rašykite Rašykite, nes šiuo metu nedirbame.