Ketvirtojo “Minimukų Namukai” gimtadienio metu surengta labdaros akcija vėžiu sergančiam kūdikėliui

4-tasis švenčių ir žaidimų kambario "Minimukų Namukai" gimtadienio tortas

4-tasis švenčių ir žaidimų kambario „Minimukų Namukai“ gimtadienis

Rugpjūtis – tai ne tik paskutinis vasaros mėnuo, kuomet ištuštėję miestai po truputi pradeda pilnėti, žmonės grįžta į darbus, vaikai į darželius. Rugpjūtis – tai mėnuo, kai žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ švenčia savo gimtadienį.
Švenčių ir žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ visus savo gimtadienius švenčia kartu su „Mamų unija“. Kiekvieną kartą prisidedame prie vienos ar kitos jų organizuojamos akcijos. Šis gimtadienis ypatingas tuo, kad jis buvo skirtas padėti konkrečiam vienam mažyliui – 10 mėnesių Martynui, sergančiam akies vėžiu. Kvietėme žmones aukoti ir taip padėti Martyno šeimai išvykti gydymui į Šveicariją. Ligonių kasos kompensuoja patį gydymą, tačiau kelionės, pragyvenimo, slaugos išlaidos – tai šeimos rūpestis. Metams yra reikalinga apie 30 tūkst. eurų. Ši suma daugeliui mūsų būtų didžiulė našta. Ir jei šeima neturi tokių pinigų, jie netenka galimybės ir vilties išgydyti savo mažylį.

Džiaugiames, kad mūsų svečiai neliko abejingi mažojo Martyno nelaimei ir renginio metu paaukojo net 1245 eurus. Pasirodžiusi informacija spaudoje paskatino žmones aukoti ir į „Mamų unijos“ sąskaitą Martynui taip pat plaukia pinigai.

Kviečiame ir jus prisidėti, ir padovanoti Martyno šeimai nors mažą kruopelytę vilties. Prisidėti galite pervesdami norimą sumą į „Mamų unijos“ sąskaitą:
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Sąskaitos Nr. LT77 7300 0101 4079 5625
Paskirtis: Martynas
Bankas – Swedbank
Įm. kodas: 302288579
BIC – HABALT22
Paypal: egle@mamuunija.lt

Nuoširdžiai dėkojame švenčių ir žaidimų kambario „Minimukų Namukai“ partneriams, su kuriais kartu žengiame jau ketvirtus metus. Be jūsų mūsų šventė nebūtų tokia linksma ir žavinga. Ačiū UAB Party Inbox, UAB Ponas balionas, Liu-patty desertinė, Spoon to the Moon, Mamų radijas. Renginio organizavimu rūpinosi Amanagement komanda, o vakaro jaukumu – Ineta Puzaraite-Žvagulienė. Už pagautas šventines nuotaikas ačiū fotogtrafei Akvilei Razauskienei (Razauskai photography).

Atgarsiai iš vykusio renginio:
https://www.delfi.lt
http://mamuradijas.lt
https://www.lrytas.lt
https://www.15min.lt
https://www.tv3.lt
https://www.zmones.lt

Nuotraukos:

Rašykite Rašykite, nes šiuo metu nedirbame.