Kviečiame prisijungti prie Happimess labdaros iniciatyvos – už gerus darbus apdovanosime!!!

Happimes labdaros akcija - vaikų žaidimų kambarys Vilniuje Minimukų Namukai

Vaikų švenčių ir žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ didžiuojasi 2018 metų pavasarį prisijungęs prie labdaros projekto „Happimess“. Kviečiame kartu prisijungti prie šio projekto ir mūsų jaukiame žaidimo kambaryje besilankančius vaikus bei jų tėvelius, neabejingus ir norinčius padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams bei jų šeimoms.

Kaip tai galite padaryti?
Atrinkite ir paaukokite išaugtus, bet dar gerus ikimokyklinio amžiaus vaikų daiktus: drabužius, avalynę, žaislus (išskyrus minkštus), aksesuarus ar knygutes. Kartu su savo vaikais, atneškite šiuos daiktus į vaikų žaidimų kambarį Vilniuje „Minimukų Namukai“. Įdėkite juos į specialią “Happimess” dėžę. O už Jūsų gerumą, skirtą laiką, bei paaukotus daiktus mūsų žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ Jūsų VAIKAMS PADOVANOS VIENKARTINĮ NERIBOTĄ PASILINKSMINIMĄ ŽAIDIMŲ KAMBARYJE! 

Kaip Jūsų paaukoti daiktai padės įgyvendinti labdaros projekto “Happimess” tikslus?
Jūsų atnešti ir paaukoti daiktai iš vaikų žaidimų kambario nukeliaus tiesiai į “Happimess” labdaros parduotuvę, kurioje bus parduoti arba padovanoti sergančių vaikų šeimoms. Gauti pinigai už parduotus daiktus bus skiriami pagrindiniam iniciatyvos tikslui įgyvendinti – prisidėti prie gerovės kūrimo šeimose, kuriose auga onkologinėmis ligomis sergantys vaikai.

Kodėl verta gerus darbus daryti kartu su vaikais?
Tėvelių ir vaikų kartu nuveikti geri darbai palieka vaikams neišdildomą įspūdį visam gyvenimui! Papasakokite savo vaikams apie paaukotų daiktų kelionę ir kaip šie daiktai padės sergantiems vaikams bei jų tėveliams. Tai lyg savos pasakos kūrimas, kur pildosi herojų svajonės, nugalimas blogis bei triumfuoja gėris! O Jūs su savo vaikais galite tapti šių pasakų geraisiais burtininkais! Jūs turite galimybę pasidalinti gražiausiomis vertybėmis su savo vaikais, pasikalbėti apie tai, būti pavyzdžiu. O jei už gerą darbą būna atlyginta, tai dar juk ir labai linksma…

Žaidimų kambario darbo laiką rasite paspaudę čia.

Rašykite Rašykite, nes šiuo metu nedirbame.