Pagalvojome ir apie pačius mažiausius mūsų klientus. Jūsų patogumui, mūsų žaidimų kambaryje yra vieta vaikučiams pervystyti ar pamaitinti.

WC zona pritaikyta vaikams, siekiant ugdyti jų savarankiškumą. Kriauklės, higienos priemonės, popieriniai rankšluosčiai yra vaikams lengvai pasiekiami, tad jiems nereikės nuolat prašyti Jūsų pagalbos. Juk mes puikiai žinome apie „aš pats“ laikotarpį. Leiskime vaikams būti savarankiškiems.

Mums labai rūpi, kad jaustumėtės jaukiai ir patogiai, stengiamės pagalvoti apie įvairias smulkmenas. Mums svarbu, kad prireikus turėtumėte ne tik atskirą erdvę, bet ir pagrindines priemones elementariai higienai palaikyti: čia visuomet rasite muilą ir dezinfekcinį skystį. Stengiamės viską kruopščiai išvalyti, o valymui naudoti priemones, kurios tinkamos ir patiems jautrausiems vaikams, mažyliams.

Jei turite klausimų ar papildomų pageidavimų – kreipkitės el.paštu info@minimukunamukai.lt, tikrai pasistengsime, kad Jūsų vaiko šventė būtų nepamirštamai linksma, o Jūs – bent trumpam pailsėję!