Savo žaidimų kambaryje turime įrengę mini kino teatrą, kuris suteikia galimybę:

ATSIPŪSTI, ATVĖSTI
Tai puiki vieta vaikučio nusiraminimui po visų dūkimų žaidimų kambaryje, lengvas būdas atgauti kvapą. Visi mes žinome, kaip vaikučiams patinka animaciniai filmai. Tad net ir judriausią mažylį norinčios nuraminti mamos, puikiai tai padaro mūsų mini kino teatre.

NUOTRAUKŲ PERŽIŪRAI
Mini kino teatre siūlome surengti vaikučio nuotraukų peržiūrą. Neabejojame, kad turite labai daug savo vaikučio nuotraukų ar vaizdo įrašų. Pasidalinkite jais su šventės svečiais. Jiems tikrai bus įdomu tai pamatyti! Natūralu, jog šventės metu vaikutis gali ir neišdrįsti pademonstruoti, ko yra išmokęs, tačiau mini kino teatre, medijų pagalba, parodykite šventės svečiams, kaip mažylis:
○ paaugo per metus,
○ ką jau moka,
○ kaip linksmai šoka ar kalba,
○ kaip žaidžia.

Ar yra ribojama animacinių filmų peržiūra žaidimų kambaryje?

Vaikų žaidimų kambarys „Minimukų namukai“ rūpinasi, kad būtų smagu ne tik vaikams, bet, kad ir tėveliai būtų ramūs. Dėl šios priežasties, televizorių įjungiame tik tėveliams paprašius – vaikučiai savarankiškai jo nežiūri.

Ar mini kino teatras yra atskirame kambaryje?

Žaidimų kambaryje turime tris namukus. Du iš jų yra su stalais šventėms, o trečiame yra mini kino teatras. Tad norint matyti, kas yra rodoma, reikia įeiti į patį namuką. Tai susibūrimo ir ramesnės aplinkos vieta.

Ar tai yra atskira paslauga užsakant žaidimų kambarį?

Užsakytos šventės metu, mini kino teatru naudotis galite visiškai nemokamai. Kol vieni vaikai naudosis fotobūdelės nuoma, kiti pozuos fotografo nuotraukoms, o treti – užkandžiaus prie vaikiško vaišių stalo – likusieji galės drąsiai žiūrėti animacinius filmukus ar jų ištraukas.

Jei turite klausimų ar papildomų pageidavimų – kreipkitės el.paštu info@minimukunamukai.lt, tikrai pasistengsime, kad Jūsų vaiko šventė būtų nepamirštamai linksma!