Teikiame nemokamą konsultaciją telefonu arba el. paštu (info@minimukunamukai.lt): konsultuojame, kokias dekoracijas išsirinkti, koks personažas populiarus tarp Jūsų vaikų bendraamžių ir taip toliau.

Žaidimų kambaryje vaikų šventės organizuojamos jau kiek daugiau nei 6 metai. Tad labai norėtume pasidalinti su Jumis keliais patarimais, kad šventė žaidimų kambaryje būtų pati geriausia. Ką rekomenduojame, kad vaikų šventė būtų pati geriausia?

1 žingsnis. IŠSIRINKITE VAIKŲ ŽAIDIMŲ KAMBARĮ.

Pirmiausia, ką reikėtų padaryti, tai išsirinkti žaidimų kambarį. Siūlytume nepatingėti ir apvažiuoti norimus žaidimų kambarius ir pamatyti juos gyvai, jei nesate juose buvę. Kartais realybė neatitinka vaizdo nuotraukų galerijoje, erdvė atrodo didesnė/mažesnė nei Jūs tikėjotės, žaislų ne tiek daug, kiek galvojote, ir panašiai. Juk tą dieną nesinori liūdnų veidų ir subjurusių nuotaikų. Tad, aplankyti kelis favoritus – labai svarbu.

Minimukų Namukai turi žaidimų kambarį Pilaitėje. Neturintiems laiko atvažiuoti apsižiūrėti, siūlome peržvelgti nuotraukų galeriją: https://minimukunamukai.lt/galerija/zaidimu-kambarys-pc-pupa/. Mes labai norime stengtis dėl Jūsų ir Jūsų vaikučių, todėl reaguojame į kiekvieną pageidavimą – jei kažko pasigedote, kreipkitės drąsiai, atsižvelgdami į galimybes, ieškosime sprendimo.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis žaidimų kambarį?

1) Žaidimų aikštelės saugumas. Keli pagrindiniai dalykai: ar žaidimų aikštelė, jei tokia yra, yra saugi – ar sudėtos apsaugos, ar visur yra apsauginiai tinklai, nėra skylių ir pan. Ypač tokie dalykai labai svarbūs su mažiukais vaikais iki 3 metų. Mūsų žaidimų kambario aikštelė yra sertifikuota, nes rūpinamės tinkamu vaikų saugumu.

2) Ar žaidimų kambaryje palaikoma tinkama temperatūra: ar vasarą veikia vėdinimo/kondicionavimo sistema, (nes kaisti – tikrai niekam nesinori); ar šildymo sezono metu žaidimų kambaryje yra komfortiška, ne šalta. Mūsų žaidimų kambaryje užtikrinama tinkama aplinkos temperatūra.

3) Ar žaidimų kambarys turi savo wc zoną, o jei ne, ar toli teks bėgti su mažuoju, kai jis užsinorės to čia ir dabar? Kitas aktualus klausimas – ar yra vystymo vieta? Minimukų Namukų žaidimų kambaryje rasite ir vystymo kambarėlį, ir vaikiškus WC.

4) Papildomi, tačiau taip pat svarbūs dalykai: ar yra virtuvėlė, žaislų įvairovė, kokios gali būti teikiamos papildomos paslaugos, koks yra pasiruošimui skiriamas laikas, kokios tų kambarių taisyklės. Šią informaciją apie mūsų žaidimų kambarį galime suteikti telefonu, el. paštu. Žaidimų turime tikrai daug ir siekiame, kad Jums būtų kuo mažiau rūpesčio.

5) Higiena ir dezinfekcija. Ar žaidimų kambarys atsakingai žiūri į situaciją dėl plintančio viruso? Mes pasirūpiname muilu ir reguliaria dezinfekcija tarp žaidimų, kuri nealergizuoja.

2 žingsnis. SUSIDĖLIOKITE BENT PRELIMINARŲ PLANĄ.

Kai jau išsirinkote žaidimų kambarį, galima dėliotis veiksmų planą. Ko reikia šauniai šventei? Torto ir vaišių, draugų ir geros nuotaikos. Apie viską iš eilės.

Vaišės vaikų šventei

 • Per daugelį metų praktikos pastebėjome, kad vaikai per šventes daug nevalgo, nes neturi laiko, tad tikrai nebūtina nukrauti stalų, kaip per didžiausią jubiliejų. Kiek daugiau užkandžių nei vaikams reikėtų jų tėveliams, kurie bendrauja ir kramsnoja. 😉
 • Būtinai pasirūpinkite, kad ant vaišių stalo būtų vanduo. Pastebėjome, kad pastaraisiais metais, vanduo išstumia visus gaiviuosius gėrimus ir sultis. O štai mūsų žaidimų kambarys gali pasiūlyti stalo vandens su citrina, apelsinu, mėtomis didelės talpos inde su kraneliu. Tad, Jums mažiau vargo. Ir Jūs net neįsivaizduojate, kaip vaikams patinka patiems įsipilti vandens iš to indo!
 • Žinoma, vaikams reikalingas tortas su žvakutėmis. Taip pat jiems visai patinka vienas kitas guminukas/saldainiukas, vaisiai/uogos. Jei pasirinkimų įvairovėje pasimetate – mes galime vaišes suplanuoti ir paruošti už Jus.
 • Jei šventė vyksta antroje dienos pusėje arba vakare, tikėtina, kad svečiai bus labiau nusiteikę maistui, nei rytinės šventės metu. Tad labai dažnai klientams, pasirinkusiems rytinį šventės laiką, siūlome daryti lengvą pusryčių stalą – kruasanai, granola, vaisiai, tortas ir gėrimai prie jo, kava/arbata. Labai džiaugiamės, kai klientai pritaria mūsų pasiūlymams ir po šventės dėkoja už tokią idėją! Jei šventė vyksta vakare, siūlytume turėti kiek daugiau užkandžių vaikučiams ir tėveliams. Dažniausiai skaičiuojame taip: 1-2 vienakąsniai vaikams, 3-4 – tėveliams. Labai populiarus vakaro šventės pasirinkimas – pica. Tikrai, neprašausite pro šalį, o tiks visiems ir vaikams, ir tėveliams.
 • Prie vaišių stalo reikėtų serviruotės. Žaidimų kambariuose, ir nebūtinai tik ten, per šventes naudojami vienkartiniai indai. Jų labai didelis pasirinkimas tiek didžiuosiuose prekybos centruose, tiek specializuotuose parduotuvėse. Vienkartinius indus galime parūpinti ir už Jus.

Draugai

Nepamirškite jų pakviesti ir pasidomėkite, kas iš pakviestųjų atvyks. Tai padės Jums planuotis tiek vaišes, tiek vienkartinių indų kiekį, tiek programą. Mes svečiams galime išsiųsti elektroninius pakvietimus, jei pageidaujate.

Gera nuotaika

Ją kuria vaikai. Taip pat ją gali padėti sukurti ir personažai. Didesniems vaikučiams rekomenduojame kviesti personažus, kad juos užimtų. Didžioji dauguma žaidimų kambarių turi savo partnerius, su kuriais dirba ne vienerius metus. Žino stipriąsias vieno ar kito aktoriaus savybes. Būtinai rekomenduojame savo pageidavimus išsakyti, kad būtų parinktas geriausias tam vaidmeniui tinkantis asmuo.

Programos

Gerai nuotaikai sukurti, galima pasitelkti ir papildomas pramogas – spektaklius, muilo burbulų, mokslininkų, magų šou. Visas šventines akimirkas gali įamžinti fotografas. O taip pat, mes galime pasiūlyti ir fotobūdelės nuomos paslaugas – tai puiki kitokia pramoga su atminimo nuotraukomis visiems svečiams.  

„Minimukų namukai“ žaidimų kambarys gali pasiūlyti visas šias paslaugas tam, kad Jums būtų mažiau rūpesčių, į šventę atvyktumėte pailsėję ir nusiteikę švęsti. Jei renkatės iš skirtingų žaidimų kambarių, siūlome visada išsiklausinėti, ką gali pasiūlyti žaidimų kambarys, kokios tokių paslaugų kainos ir pan.

3 žingsnis. ATSIPALAIDUOKITE IR VISKĄ PALIKITE PROFESIONALAMS.

Štai mes, savo klientams esame suderėję palankesnes maisto pristatymo/serviravimo paslaugas, kai jie maistą užsako iš mūsų partnerių, fotografo ar personažo kainos pas mus taip pat palankesnės, o vienkartinių indų kainos nesiskiria nuo partnerių kainų jų parduotuvėje.

Mes netgi, taupydami klientų laiką, viską suserviruojame nemokamai. Jei nusprendėte užsakinėti papildomas paslaugas iš žaidimų kambario, aptarkite jas ir tuomet galite atsipalaiduoti bei laukti šventės. Jei visą šventę organizuositės patys, mes Jums sakome – nepersistenkite! Mažiau yra daugiau!

Tikimės, kad mūsų rekomendacijos padės Jums sukurti nepamirštamą ir linksmą šventę savo vaikui!

 

NETURITE LAIKO PLANAVIMUI?

Neturite laiko galvoti apie vaikų šventės planavimą? Paskambinkite mums ir nurodykite pagrindinius reikalavimus, o mes viską suplanuosime už Jus!

Jei norite parašyti laišką, tuomet atsakykite į žemiau pateiktus klausimus ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą:

PAGRINDINIAI KLAUSIMAI:

 1. Šventės priežastis (gimtadienis, krikštynos, išleistuvės…);
 2. Švenčiančio vaiko amžius (jei šventė skirta vaikų grupei – geriausia nurodyti jauniausią ir vyriausią);
 3. Planuojamas svečių skaičius (kiek vaikų ir kiek suaugusių);
 4. Pageidaujama šventės data ir paros metas;
 5. Ar bus reikalingas personažas-animatorius?

PAPILDOMI KLAUSIMAI, į kuriuos norėtume žinoti atsakymą, tačiau jei nežinote – neatsakykite, mes Jus supažindinsime su galimybėmis:

 1. Ar vaikas turi mėgstamiausią personažą?;
 2. Vaikas iš aktyvesnių ar ramesnių?;
 3. Ar reikalingos vaišės?;
 4. Ar reikalingi elektroniniai kvietimai į šventę svečiams?;
 5. Ar reikalingas fotografas?;
 6. Ar reikalinga fotobūdelė?;
 7. Ar reikalingas vaikiškas grimas/makiažas?;
 8. Ar reikalingas vaikiškas mini kino teatras?;
 9. Papildomi Jūsų komentarai, pageidavimai.