Vaikams labai svarbus pirmasis šventės įspūdis, kuris paskatina džiaugsmo kupiną šūksnį, sukuria šventinę nuotaiką, sužadina nekantrumą kuo greičiau pradėti šventę. Būtent dėl šios priežasties švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai” rekomenduojame vaikų šventes puošti įvairiausiomis pakabinamomis dekoracijomis.

Pakabinamos dekoracijos vaikų šventėms suteikia puošnumo, užbaigtumo įspūdį. Tai yra pirmieji šventės akcentai, kuriuos pastebi vaikai, o jų apsuptyje, mažyliai pasijaučia kaip tikroje pasakų šalyje.

Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai” pakabinamos dekoracijos labai tinka puošti namelį ar kreidelių sieną. Pakabinamų papuošimų asortimentas labai platus, todėl juos lengva suderinti su vaišių stalo dekoracijomis, vienkartiniais indais bei temine šventės idėja. Net ir kelių, tinkamai suderintų, pakabinamų dekoracijos elementų gali užtekti, kad šventės aplinka atrodytų puošniai ir stilingai.

Ypatingai šventiškai atrodo pakabinami popieriniai burbulai – Pom Poms, kurie šventiniam stalui suteikia lengvumo ir švelnumo. Labiausiai tinka šiais burbulais puošti vyrukų švenčiančių pirmuosius gimtadienius ir krikštynas, arba bet kurio amžiaus mergaičių šventes.

Žaismingai ir iškilmingai atrodo įvairiausios dekoratyvinių vėliavėlių girliandos. Įspūdingai atrodo vėliavėlėmis dekoruota kreidelių siena, namelių vidus ar išorė. Vėliavėlės gali būti vardinės arba pagal spalvą ir stilių pritaikytos prie šventės temos.

Taip pat, galime pasiūlyti įvairiaspalvius suktukus, pakabinamas bet kokių formų ir spalvų temines dekoracijas, įvairiausių formų ir medžiagų girliandas ar pakabinamas dekoracijas iš balionų.

Patikėkite savo vaikučio šventės dekoravimą mums ir jūsų mažylis bei svečiai bus tikrai sužavėti!

Pagrindinių šventinių dekoracijų įkainius galite rasti kainų puslapyje. Jei turite pageidavimų ar norite patarimo dėl šventės dekoravimo, susisiekite su mumis, mielai Jums padėsime.

Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai” dekoruotas vaikų šventes galite peržiūrėti nuotraukų galerijoje.

Daugiau informacijos apie „Minimukų Namukai” siūlomas švenčių dekoravimo paslaugas rasite paspaudę čia…