Vanduo, tai gyvybės ir sveikatos šaltinis. Siūlome juo keisti sultis ir vaisvandenius. Švenčių ir žaidimų kambarys „Minimukų Namukai” kviečia ugdyti teisingus ir sveikus mitybos įpročius nuo mažų dienų. Rengdami vaikų šventes įsitikinome, kad žaismingai pateiktas vanduo su galimybe mažiesiems patiems pasukti kranelį ir prisipildyti stiklinę vandens, yra puikus būdas šiuos mitybos įpročius ugdyti net ir per šventes.

Švenčių ir žaidimų kambario „Minimukų Namukai” siūlomas stalo vandens indas gali būti dekoruotas pagal šventės temą ir tapti vaišių stalo puošmena. Patikėkite savo vaikučio šventės dekoravimą mums ir Jūsų mažylis bei visi svečiai liks tikrai sužavėti!

Vanduo gali būti pagardintas citrusiniais vaisiais, mėtomis, sezoninėmis ar šaldytomis uogomis. Arba galime pateikti vandenį be jokių priedų. Į stilingą stiklinį indą telpa 5 – 6 litrai vandens.

Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai” vykusių vaikų švenčių akimirkas kviečiame pažiūrėti nuotraukų galerijoje, o paslaugų įkainius rasite kainų puslapyje.

Jei turite klausimų dėl šventės organizavimo, susisiekite su mumis, mielai juos aptarsime ir padėsime.