Labai dažnai mamyčių, kurių mažyliai švenčia pirmuosius gimtadienius ar krikštynas, svečiai teiraujasi apie vaiko pasiekimus – kiek mažylis sveria, kiek turi dantukų, kas jam patinka, kokie jo mėgstamiausi žaisliukai, užsiėmimai ir daugybę kitų klausimų.

Taip švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai” kilo idėja – visus visus mažylio pasiekimus stilingai surašyti mūsų kreidelių sienoje. Siūlome Jums apie savo mažylį šventės svečiams papasakoti išskirtinai, neįprastai ir puošniai.

Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai” ant kreidelių sienos taip pat galima žaismingai nupiešti šventės temą ar papildomomis dekoracijomis papuošti aplinką.

Stilizuotos kreidelių sienos dekoracijas suderiname su pakabinamomis dekoracijomis, vaišių stalo dekoracijomis ir kitomis puošybos detalėmis. Patikėkite savo vaikučio šventės dekoravimą mums ir Jūsų mažylis bei visi svečiai liks tikrai sužavėti!

Stilizuotą kreidelių sieną galima užsisakyti tik rezervavus visą žaidimų kambarį „Minimukų Namukai“ PC „Pupa“. Tai galite padaryti susisiekę su mumis.

Daugiau idėjų ir pavyzdžių, kaip gali būti papuošta kreidelių siena, galite peržiūrėti nuotraukų galerijoje, o šios paslaugos įkainius rasite kainų puslapyje.

Daugiau informacijos apie mūsų siūlomas švenčių dekoravimo paslaugas rasite paspaudę čia