Ar atsimenate jausmą, kai ateinate į šventės kambarį ir apima susižavėjimo jaudulys dėl įspūdingai papuošto šventinio vaišių stalo. Taip pat, susižavėję bei pilni nuostabos jaučiasi ir mažyliai, kurie ant savo šventės stalo pamato pasakų veikėjus, mylimus žaisliukus ar žavingas temines šventės stalo ir maisto dekoracijas.

Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai” skiriame ypatingą dėmesį šioms šventės detalėms. Vaišių stalo dekoracijos – įvairiausi stalo ir maisto puošybos elementai tinkantys atskleisti pasirinktą vaikų šventės temą.

Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai” jums galime pasiūlyti didžiulį vaišių stalo puošybos asortimentą: įvairiausi maisto dekoravimo elementai, smeigtukai, šiaudeliai, įrėminti palinkėjimai, etiketės, žaisliukai, gyvos ar dirbtinės gėlės, pasirinktų personažų ar temų atributika, vardinės dekoracijos ir dar daug daug įvairiausių galimų dekoro detalių.

Vaišių stalo dekoracijų įvairovė yra begalinė, todėl jų dėka mes galime įgyvendinti net ir pačias unikaliausias ir gražiausias jūsų šventės idėjas. Vaišių stalo dekoracijas suderiname su pakabinamomis dekoracijomis, vienkartiniais indais, kitomis puošybos detalėmis.

Patikėkite savo vaikučio šventės dekoravimą mums ir Jūsų mažylis bei visi svečiai liks tikrai sužavėti!

Jei turite klausimų dėl švenčių dekoravimo ar organizavimo, susisiekite su mumis, mielai juos aptarsime ir padėsime.

Visus pagrindinius paslaugų įkainius rasite kainų puslapyje.

Dar nesate sugalvoję ko norite? Pasižvalgykite po „Minimukų Namukai“ žaidimų kambario švenčių akimirkas nuotraukų galerijoje.

Daugiau informacijos apie mūsų siūlomas švenčių dekoravimo paslaugas rasite paspaudę čia