Vienkartiniai indai tai labai patogi ir puošni vaikų šventės detalė. Jie ne tik atlieka savo funkciją, bet ir puošia šventinį stalą bei sukuria nuotaiką. Juk mažyliams tikrai linksmiau valgyt iš spalvotų, prie šventės temos priderintų, lėkštučių. Ir net vanduo tampa be galo skanus, kai jis geriamas su spalvotu šiaudeliu iš stiklinės dekoruotos mylimu personažu.

Švenčių ir žaidimų kambarys „Minimukų Namukai” partnerių dėka gali pasiūlyti labai platų vienkartinių teminių bei spalvotų indų asortimentą, kad kiekviena unikali vaiko šventės idėja būtų išpildyta iki smulkmenų.

Švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ vadovaujamės principu „mažiau yra geriau”. Mūsų patirtis rodo, kad gražiam vaikų gimtadienio stalui užtenka šių dalykų: staltiesės, lėkštučių, stiklinaičių, servetėlių, šakučių, šaukštelių ir šiaudelių.

Vienkartinius indus suderiname su kitomis vaišių stalo dekoracijomis, pakabinamomis dekoracijomis ir kitomis šventės puošybos detalėmis. Patikėkite savo vaikučio šventės dekoravimą mums ir Jūsų mažylis bei visi svečiai liks tikrai sužavėti!

Populiariausias vienkartinių indų kainas rasite kainų puslapyje, o švenčių dekoravimo idėjų galite pasisemti nuotraukų galerijoje.

Susisiekite su mumis, mielai padėsime sukurti nepamirštamą Jūsų mažylio šventę.

Daugiau informacijos apie mūsų siūlomas švenčių dekoravimo paslaugas rasite paspaudę čia