Šventinei nuotaikai sukurti, galime pasiūlyti vaikiško makiažo paslaugas:

Piešimas ant veido (grimas vaikams)

Paversime Jūsų vaikučius jų mėgstamais herojais – princesėmis, fėjomis, drugeliais, kiškučiais, kačiukais, superherojais, piratais, tigrais ar kuo jie tik užsinorės.

Makiažas vaikams

Mažosioms damoms subtiliai paryškinsime lūpas ir blakstienas, o veidelius nusės žėrinti dulksna.

Vaikiškos tatuiruotės

Taip pat galime pasiūlyti vaikučių taip pamėgtas blizgančias tatuiruotes. Vaikai galės rinktis iš daugybės įvairių piešinėlių ir spalvų, kas nepalieka abejingo nei vieno vaiko.

Kiek laiko užtrunka veidelio piešimas?

Pakaks vos 5 minučių. Mūsų darbuotojos pasirūpins, kad veidelio išpiešimo procesas būtų smagus bei neprailgtų. „Minimukų Namukuose“ – jauki ir vaikams pritaikyta atmosfera kiekviename žingsnyje!

Ar ilgai laikosi grimas ir tatuiruotės?

Mūsų siūlomos priemonės nusiplauna lengvai, tačiau netrinant veidelio rankomis grimas išsilaikys visą šventę ir po jos. Tėveliams jaudintis nereikės ir dėl tatuiruočių – vaikiškos tatuiruotės yra laikinos ir lengvai nusiplauna.

Kokios paslaugos dažniausiai užsakomos kartu?

Vaikiškas makiažas šventės metu gali ne tik padėti įsijausti į šventės tematiką, bet ir pagyvinti nuotraukas, kurias galite gauti užsakę mūsų fotografo paslaugą arba pasinaudoti fotobūdelės nuoma – o tai tikrai unikalus būdas, suteikiantis vaikams šiek tiek savarankiškumo ir galimybę nuotraukas gauti iškart į rankas. Žinoma, populiariausia vaikiško grimo ir personažų vaikų šventėms paslaugų kombinacija bei švenčių dekoravimas, kai viskas žaidimų kambaryje nušvinta su mėgstamiausia Jūsų vaiko atributika.

Teminio vaikiško grimo paslaugos užsakymo sąlygos:

Piešimo ant veidelių paslaugą galite užsisakyti kartu su personažo programa arba atskirai. Užsakant tik makiažą, paslaugos kaina – 49 eur/val. Jei rezervuojate personažą, o kartu norite ir vaikiško makiažo paslaugos, maloniai prašome paminėti, jei pageidaujate abiejų pramogų.

Jei turite klausimų ar papildomų pageidavimų – kreipkitės el.paštu info@minimukunamukai.lt, tikrai pasistengsime, kad Jūsų vaiko šventė būtų nepamirštamai linksma!