Žaidimų kambarys “Minimukų namukai” – tai puiki vieta švęsti gimtadienius, krikštynas ir kitas šventes. Vertiname kiekvieną klientą, todėl galime pasiūlyti įvairias Jūsų poreikius atitinkančias privačių švenčių erdves:
Vienas namukas – baltas arba medžio – mažesnėms kompanijoms, iki 20-ties žmonių (skaičiuojant vaikus nuo vienerių metukų ir suaugusius). Užsisakius vieną iš dviejų namukų, nepamirškite, kad kitame taip pat gali vykti šventė. 
• Baltas namukas yra uždaresnis, jame rasite stačiakampio formos stalą (1,8 m * 0,8 m), 6 kėdes, sofutę ir dvi nišas patogiam tėvelių sėdėjimui. Šį namuką rekomenduojame didesnių vaikučių šventėms.
• Medžio namukas – jaukus, medžio faneruotės namukas, kuriame rasite kvadrato formos stalą (1,2 m * 1,2 m) ir 8 kėdes. Medžio namukas yra priešais žaislų ir žaidimų erdvę, tad puikiai tinka mažiausių mūsų lankytojų šventėms.

Visas žaidimų kambarys – didelėms kompanijoms ir pageidaujantiems visiško privatumo. Žaidimų kambarys bus skirtas tik Jūsų šventei, o Jūsų svečių skaičiaus mes neribojame.