Žaidimų kambarys “Minimukų Namukai” tai patogi erdvė vaikų laisvalaikiui. Pas mus gali saugiai bei linksmai jaustis ir patys mažiausieji „ropotojai“, ir vyresnieji „padūkėliai“.

Maloniai kviečiame užsukti visus vaikučius norinčius gerai išsidūkti ar ramiai praleisti laisvalaikį su tėveliais.

Savarankiškų smarkuolių žaidimų kambaryje laukia stilinga žaidimų aikštelė su batutu, čiuožyklomis, kamuoliukų baseinu ir net kliūčių ruožu.

Jei mažylis nusiteikęs ramesniems žaidimams, galime jam pasiūlyti platų pasirinkimą įvairiausių žaislų ir konstruktorių. Arba galima patogiai įsitaisius žiūrėti savo mėgstamus flmukus „Minimukų Namukai“ mini kino teatre.

Žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ jaukiai jaučiasi ir patys mažiausieji su mamytėmis. Jiems mes turime įrengę atskirą žaidimų zoną, bei privatų mamyčių ir kūdikėlių kambarėlį, kuriame netrukdomi gali ramiai pavalgyti ar susitvarkyti.

Žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ gera ne tik vaikučiams. Pasirūpinome ir tėveliais – kol mažieji pramogauja, siūlome pasimėgauti gardžia kava ar kvapnia arbata.

Žaidimų kambarį kūrėme įkvėpti savo vaikų, todėl mums labai svarbus vaikų saugumas ir sveikata. Visos „Minimukų Namukai“ žaidimų aikštelės yra patikrintos ir sertifkuotos. Žaislai naudojami tik kokybiški, išbandyti mūsų pačių vaikų.

Tėveliai gali būti ramūs dėl švaros bei higienos. Tam mes visada skiriame ypatingą dėmesį. Net mūsų naudojamos valymo priemonės parinktos tokios, jog tiktų ir jautriems mažyliams.

Kad visiems būtų saugu ir linksma, kviečiame vaikučius lydinčius asmenis susipažinti su mūsų žaidimų kambario taisyklėmis.

Maloniai prašome prieš važiuojant paskambinti ir įsitikinti, ar žaidimų kambarys nėra rezervuotas privačiai šventei. Mes labai vertiname Jūsų laiką ir mažųjų nusiteikimą pramogoms, tad nenorime Jūsų nuvilti.