Žaidimų kambario nuoma šventėms – sugrįžta!

Kaip džiaugiamės, kad pagaliau galėsime su jumis pasimatyti, švęsti gimtadienius ir kitas linksmas šventes, pūsti torto žvakutes, šėlti ir šėlioti, linksmintis ir dainuoti daineles! Taip taip, mes atsidarome. Pagaliau!!! Labai to laukėme ir pagaliau tai įvyks.

Taigi, nuo GEGUŽĖS 30 d. ir vėl su jumis pasimatysime. Ir nors kol kas mūsų susitikimai – tai tik Jūsų asmeninės privačios šventės (krikštynos, gimtadieniai, išleistuvės ir kt.), tikimės, kad greitu metu galėsime priimti ir kitus lankytojus. Taip, kol kas laiko praleidimui lankytis žaidimų kambariuose vis dar negalima. Žinoma, laikysimės visų nustatytų reikalavimų, todėl skelbiame, kad iki bus panaikinti karantino reikalavimai:

Mūsų
 žaidimų kambaryje bus galima rezervuotis tik VISĄ žaidimų erdvę. Šventės dalyvių skaičius negali viršyti 29 asmenų, bet vaikų šventėse dažniausiai tiek ir būna. Jei šventėje dalyvaus iki 20 žmonių (kurie esant įprastoms sąlygoms tilptų į vieną namuką), taikysime 10 proc. nuolaidą nuomai.

AR BUS GALIMYBĖ UŽSAKYTI PAPILDOMAS PASLAUGAS?
Visos papildomos paslaugos šventėms teikiamos įprastine tvarka: fotografas, personažas, švenčių dekoravimas, vaišių stalo paruošimas ir kt. Atkreipiame dėmesį į tai, kad, jei šventėje pageidaujate matyti personažą ir/ar fotografą, įtrauktumėte šiuos asmenis į leistiną žmonių skaičių (apie administratorę jau pagalvojome).

AR ŽAIDIMŲ KAMBARYJE BŪTINA DĖVĖTI VEIDO KAUKES?
Vyresni nei 6 metų vaikai ir suaugę, žaidimų kambaryje turėtų dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), išskyrus valgant ir geriant. Esame įsikūrę prekybos centruose, o tai yra vieša uždara erdvė, kur kaukių dėvėjimas vis dar privalomas. Rankoms dezinfekuoti turime dezinfekcinio skysčio.
Laikomės reikalavimų ir viską valome/dezinfekuojame po kiekvienos šventės.

Rezervuotis vietą šventei galite el. paštu info@minimukunamukai.lt arba siųsdami užklausą iš kontaktų skilties. Užstatas karantino laikotarpiu mokamas tik pavedimu.

Rašykite Rašykite, nes šiuo metu nedirbame.