Teminio gimtadienio rinkinys – „Atrask Minimuko lobį“

Paseksime Jums pasaką…

„Seniai seniai Minimukų šalyje nutiko štai kas: piktoji fėja, kuri niekada nebuvo laiminga, niekada nesišypsojo ir nesijuokė, nusprendė iš minimukų atimti džiaugsmą, linksmybes ir juoką.Užbūrusi juos savo piktais kerais, nugramzdino minimukus į liūdesį. Piktajai fėjai tSAM_1301o buvo negana ir, kol minimukai liūdėjo, ji paslėpė jų lobį.

Šie kerai buvo tokie stiprūs, kad niekas negalėjo jų panaikinti. Gerosios Minimukų šalies fėjos visaip mėgino pagelbėti minimukams. Ir štai, vieną dieną pati mažiausia ir jauniausia fėja tarė: „Linksmybės teprasideda GIMIMO DIENĄ!“ Po šių žodžių visi minimukai nugrimzdo į gilų miegą. Minimukai pabunda tik per vaikučio gimtadienį nuo skambaus mažųjų juoko. Minimukui nubudus ir išvydus vaikučius, sugrįžta ir džiaugsmas, ir juokas, ir noras linksmintis vaikučių būryje.

Lieka tik viena – leistis visiems drauge į nuotaikingas paslėptojo lobio paieškas. Ar jiems pavyks?“

Minimukų namukai pristato visiškai naują teminį gimtadienio rinkinį Jūsų vaikui – „Atrask Minimuko lobį“.

Teminio gimtadienio rinkinys “Atrask Minimuko lobį”:

I – IV – 192 € (662,94 Lt);

V-VII – 211 € (728,54 Lt).

Rinkinį sudaro:

  • viso žaidimų kambario nuoma 3 val.;
  • teminis el. kvietimas svečiams į gimtadienį;
  • vieno namuko stalo serviravimas (16 asm)*;
  • namuko dekoravimas;
  • 1 val. trukmės užburianti vaikučių kelionė į Minimukų šalį, kurios metu kartu su Minimuku mažieji leisis į lobio paieškas;
  • teminiai akcentai mažiesiems šventės dalyviams;
  • lobis.

* Stalo servivarimo prekės – staltiesė, lekštutės, puodeliai, servetėlės, šiaudeliai, šakutės (arba šaukšteliai), užkandžių indukai. Jūsų pageidavimu galimas ir antro stalo serviravimas.

Rašykite Rašykite, nes šiuo metu nedirbame.