Priimame vaikučius kasdieniams žaidimams pilaitės žaidimų kambaryje

Kviečiame vaikus dūkti mūsų žaidimų kambaryje Pilaitėje – ne tik privačioms šventėms, bet ir kasdieniams žaidimams. Labai rekomenduojame prieš atvažiuojant pasiskambinti ir pasiteirauti, ar žaidimų kambarys nėra rezervuotas šventei.

DARBO LAIKAS
Primename, kad darbo dienomis vaikučiai yra laukiami nuo 16 iki 20 val., o savaitgaliais – nuo 11 iki 18 val.

KAUKIŲ DĖVĖJIMO SĄLYGOS
Atsižvelgiant į epidemologinę situaciją šalyje ir galiojančius reikalavimus, informuojame, kad visi vyresni nei 6 metų amžiaus asmenys žaidimų kambaryje privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

SVARBU ŽINOTI

  • Patalpas periodiškai vėdiname,
  • Reguliariai dezinfekuojame žaidimų kambarį,
  • Esame visada pasiruošę padėti, jei turite papildomų pageidavimų ar klausimų: 862634848.

Žaidimų kambario nuoma šventėms – sugrįžta!

Kaip džiaugiamės, kad pagaliau galėsime su jumis pasimatyti, švęsti gimtadienius ir kitas linksmas šventes, pūsti torto žvakutes, šėlti ir šėlioti, linksmintis ir dainuoti daineles! Taip taip, mes atsidarome. Pagaliau!!! Labai to laukėme ir pagaliau tai įvyks.

Taigi, nuo GEGUŽĖS 30 d. ir vėl su jumis pasimatysime. Ir nors kol kas mūsų susitikimai – tai tik Jūsų asmeninės privačios šventės (krikštynos, gimtadieniai, išleistuvės ir kt.), tikimės, kad greitu metu galėsime priimti ir kitus lankytojus. Taip, kol kas laiko praleidimui lankytis žaidimų kambariuose vis dar negalima. Žinoma, laikysimės visų nustatytų reikalavimų, todėl skelbiame, kad iki bus panaikinti karantino reikalavimai:

● PC „Pupa“
 esančiame žaidimų kambaryje bus galima rezervuotis tik VISĄ žaidimų erdvę. Šventės dalyvių skaičius negali viršyti 29 asmenų, bet vaikų šventėse dažniausiai tiek ir būna. Jei šventėje dalyvaus iki 20 žmonių (kurie esant įprastoms sąlygoms tilptų į vieną namuką), taikysime 10 proc. nuolaidą nuomai.
● PC „Big Vilnius“ esančiame žaidimų kambaryje galima organizuoti šventes, kai žmonių skaičius neviršija 28 žmonių. Rezervuojama visa erdvė.

AR BUS GALIMYBĖ UŽSAKYTI PAPILDOMAS PASLAUGAS?
Visos papildomos paslaugos šventėms teikiamos įprastine tvarka: fotografas, personažas, švenčių dekoravimas, vaišių stalo paruošimas ir kt. Atkreipiame dėmesį į tai, kad, jei šventėje pageidaujate matyti personažą ir/ar fotografą, įtrauktumėte šiuos asmenis į leistiną žmonių skaičių (apie administratorę jau pagalvojome).

AR ŽAIDIMŲ KAMBARYJE BŪTINA DĖVĖTI VEIDO KAUKES?
Vyresni nei 6 metų vaikai ir suaugę, žaidimų kambaryje turėtų dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), išskyrus valgant ir geriant. Esame įsikūrę prekybos centruose, o tai yra vieša uždara erdvė, kur kaukių dėvėjimas vis dar privalomas. Rankoms dezinfekuoti turime dezinfekcinio skysčio.
Laikomės reikalavimų ir viską valome/dezinfekuojame po kiekvienos šventės.

Rezervuotis vietą šventei galite paskambinę telefonu 862634848, parašę el. paštu info@minimukunamukai.lt arba siųsdami užklausą iš kontaktų skilties. Užstatas karantino laikotarpiu mokamas tik pavedimu.

Išankstinė rezervacija Jūsų vaiko šventei žaidimų kambaryje!

Nuotaikai pakelti savo klientams siūlome ypatingai geras sąlygas būsimoms rezervacijoms vaikų šventėms gegužės, birželio ir vėlesniems mėnesiams. Visi puikiai žinome, kad visuotinis karantinas vieną dieną pasibaigs. O kai tai nutiks, norėsis švęsti. Būkite tam pasiruošę! Ir karantinui pasibaigus, galėsite nudžiuginti savo vaikučius nepamirštamu gimtadieniu, apie kurį kol kas dabar tik pasvajojate.

Tad su šiuo pasiūlymu Jūs:

pirmieji gausite vietą norimame žaidimų kambaryje,

● žaidimų kambarį rezervuosite su 10 proc. nuolaida,

● užstatą sumokėti galėsite pasibaigus karantinui,

gausite garantiją dėl datos rezervacijos iki karantino pabaigos,

● galėsite būti ramūs dėl kruopščiai išdezinfekuotų patalpų ir žaislų.

IŠANKSTINĖS REZERVACIJOS ŽAIDIMŲ KAMBARYJE SĄLYGOS:

KĄ MES SIŪLOME? Viskas labai paprasta. Rezervuokitės vietą vaiko šventei, bet užstatą už rezervaciją mokėkite tik po karantino panaikinimo.

KODĖL TAI SIŪLOME? Sakoma, kad visus savo norus reikia rašytis. Taip, mes juos įgarsiname ir nusiunčiame visatai, kad ji galėtų mums juos išpildyti. Siūlome Jums Jūsų ir vaiko norą užrašyti mūsų rezervacijų sistemoje. Taip, drauge pasiųsime jį visatai. Ir ji pradės tą norą pildyti.

KOKIA NAUDA JUMS? Turėsite rezervavę vietą vaiko šventei be užstato sumokėjimo. Panaikinus karantiną šalyje, galėsite galutinai patvirtinti rezervaciją, sumokėdami užstatą. Mes įsipareigojame laikyti Jums rezervuotą vietą šventei nepatvirtintą užstatu iki karantino panaikinimo. Būkite užtikrinti ir tuo, jog Jūsų vaikai žais labai gerai išvalytose ir išdezinfekuotose patalpose – paviršių ir žaislų dezinfekciją atliekame itin dažnai. Ir dar, visoms rezervacijoms, atliktoms karantino laikotarpiu, taikysime 10 proc. nuolaidą žaidimų kambario nuomai – nesvarbu, kurį mėnesį planuojate švęsti.

Rezervuotis vietą šventei galite paskambinę telefonu +370 626 34848 arba parašę el.paštu info@minimukunamukai.lt bei užpildę užklausą mūsų kontaktų skiltyje.

7 PRIEŽASTYS, KODĖL KRIKŠTYNŲ ŠVENTĘ VIS DAUGIAU TĖVELIŲ RENKASI ORGANIZUOTI ŽAIDIMŲ KAMBARYJE

Krikštynų šventė - švenčių ir žaidimų kambarys Minimukų Namukai - minimukunamukai.lt 8-min Krikštynos – labai sena tradicija, kuri šiuo metu prisitaiko prie naujo gyvenimo tempo ir stiliaus. Dabartiniai tėvai dažniausiai renkasi krikštyti savo vaikučius, kai jie jau ūgtelėję ir gali kartu su svečiais pasidžiaugti savo švente. Taip pat, suintensyvėjęs gyvenimo tempas diktuoja pokyčius, kad vietoj didelių, sočių ir gausių krikštynų „balių“ prie vaišių stalo, šiuolaikiniai tėvai renkasi stilingas, lengvas krikštynų šventes, kurios orientuotos ne į suaugusiuosius, o į mažuosius šventės dalyvius. O kokia gi erdvė gali būti labiau pritaikyta mažųjų šventėms, nei vaikų švenčių ir žaidimų kambariai.

Šiame straipsnyje pateikiame net septynias pagrindines priežastis, kodėl vis daugiau šiuolaikinių, aktyvaus gyvenimo tempo tėvelių renkasi krikštynų šventę organizuoti vaikų švenčių ir žaidimų kambariuose. Šios priežastys išryškėjo bendraujant su tėveliais, pastaruoju metu vis dažniau užsisakančiais tokio tipo šeimos šventę, švenčių ir žaidimų kambariuose „Minimukų Namukai“. Skaityti toliau

Atidarytas dar vienas švenčių ir žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ – dabar vietos vaikučių šventėms užteks visiems!

Atidarytas Minimukų Namukai BIG kambarys Skubame su visais pasidalinti džiugia naujiena – atidarėme dar vieną švenčių ir žaidimų kambarį „Minimukų Namukai“!
 
O viskas prasidėjo tada, kai norinčių švęsti vaikučių šventes mūsų švenčių ir žaidimų kambaryje „Minimukų Namukai“ PC „Pupa“ pasidarė tiek daug, kad mes kartas nuo karto vis turėdavome nuliūdinti tai vieną, tai kitą vaikutį, pasakydami, jog vietos jau nebėra ir deja, nieko nebegalime jam šiam gimtadieniui pasiūlyti… Mes ir patys dėl to labai liūdėdavome. Ir taip mums kilo šauni idėja atidaryti dar vieną „Minimukų Namukai“ kambarį. Na, kad jau tikrai visi visi norintys švęsti pas mus sutilptų. 

Skaityti toliau

Kviečiame prisijungti prie Happimess labdaros iniciatyvos – už gerus darbus apdovanosime!!!

Happimes labdaros akcija - vaikų žaidimų kambarys Vilniuje Minimukų Namukai

Vaikų švenčių ir žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ didžiuojasi 2018 metų pavasarį prisijungęs prie labdaros projekto „Happimess“. Kviečiame kartu prisijungti prie šio projekto ir mūsų jaukiame žaidimo kambaryje besilankančius vaikus bei jų tėvelius, neabejingus ir norinčius padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams bei jų šeimoms.

Kaip tai galite padaryti?
Atrinkite ir paaukokite išaugtus, bet dar gerus ikimokyklinio amžiaus vaikų daiktus: drabužius, avalynę, žaislus (išskyrus minkštus), aksesuarus ar knygutes. Kartu su savo vaikais, atneškite šiuos daiktus į vaikų žaidimų kambarį Vilniuje „Minimukų Namukai“. Įdėkite juos į specialią “Happimess” dėžę. O už Jūsų gerumą, skirtą laiką, bei paaukotus daiktus mūsų žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ Jūsų VAIKAMS PADOVANOS VIENKARTINĮ NERIBOTĄ PASILINKSMINIMĄ ŽAIDIMŲ KAMBARYJE!  Skaityti toliau

Ketvirtojo “Minimukų Namukai” gimtadienio metu surengta labdaros akcija vėžiu sergančiam kūdikėliui

4-tasis švenčių ir žaidimų kambario "Minimukų Namukai" gimtadienio tortas

4-tasis švenčių ir žaidimų kambario „Minimukų Namukai“ gimtadienis

Rugpjūtis – tai ne tik paskutinis vasaros mėnuo, kuomet ištuštėję miestai po truputi pradeda pilnėti, žmonės grįžta į darbus, vaikai į darželius. Rugpjūtis – tai mėnuo, kai žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ švenčia savo gimtadienį.
Švenčių ir žaidimų kambarys „Minimukų Namukai“ visus savo gimtadienius švenčia kartu su „Mamų unija“. Kiekvieną kartą prisidedame prie vienos ar kitos jų organizuojamos akcijos. Šis gimtadienis ypatingas tuo, kad jis buvo skirtas padėti konkrečiam vienam mažyliui – 10 mėnesių Martynui, sergančiam akies vėžiu. Skaityti toliau

Minimukų Namukai dovanų kuponas

Jau nuo šiandien mūsų žaidimų kambaryje galite įsigyti švenčių ir žaidimų kambario „Minimukų Namukai“ dovanų kuponą.

Paruošėme net du jo variantus: įprastinį, kuris tiks bet kokiai progai – gimtadienis, vardadienis, krikštynos ar šiaip noras pradžiuginti vaikutį ir kalėdinį, kurį galėsite padovanoti per gražiausias metų šventes. Užsukite ir įsigykite, juk tai šauni dovana mažiesiems!

Daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia…

SONY DSC   SONY DSC

Paskanaukite gardžios Minimukų namukų kavos!

Mielieji, nuo šiol žaidimų kambaryje „Minimukų namukai“ galite įsigyti gardžios su meile ruoštos kavos. Pasimėgaukite ja, kol mažieji bus užsiėmę svarbiais reikalais žaidimų aikštelėje.

Minimukų namukų 2 -asis gimtadienis!

Rugpjūčio 3 d. žaidimų kambarys „Minimukų namukai“ labai triukšmingai, linksmai, smagiai ir su didžiuliu tortu atšventė savo 2-ąjį gimtadienį. Šį kartą mažuosius ir jų tėvelius kartu su Alisa ir Širdžių karalienę kvietėme keliauti į Stebuklų šalį. Nuotaikingą kelionę vainikavo gardus gardus mūsų draugų Soul Kitchen dovanotas tortas. Skaityti toliau

Darbo laiko pasikeitimai

Informuojame, kad nuo 2016 m. kovo 1 d. keičiasi žaidimų kambario „Minimukų namukai“ darbo laikas. Nuo pirmadienio iki penktadienio dirbsime nuo 16.00 iki 20.00. Šeštadienį ir sekmadienį – nuo 11.00 iki 18.00. Kaip ir anksčiau, darbo laikas nėra taikomas privačioms šventėms. Jūsų patogumui švęsti galime pradėti anksčiau, o baigti vėliau. Žaidimų kambarys „Minimukų namukai“ – šauniausių gimtadienių vieta!

Gaivus šaldytas jogurtas Jūsų vaiko šventei!

Minimukų namukai kartu su Yogoland siūlo paįvairinti Jūsų šventės vaišių stalą ir pasiūlyti vaikučiams bei jų tėveliams sveiko, nekaloringo, be genetiškai modifikuotų elementų, pagaminto iš natūralaus jogurto šaldyto skanėsto. Maistingas, švelnus, lengvas, visada šviežias ir puikaus skonio desertas pradžiugins ir mažą, ir didelį. Skaityti toliau

Laimėk šaunią šeimos fotosesiją!

Minimukų namukai kartu su fotografe Martyna Trinkūniene (www.manamana.lt) dovanoja 1,5 val. trukmės šeimos fotosesiją! Konkurso sąlygos labai paprastos. Pramogaukite žaidimų kambaryje „Minimukų namukai“ir užpildykite dalyvio anketą. Skaityti toliau

Vasaros akcija

Vasaros_akcija_red

Džiaugiames, galėdami pristatyti Jums mūsų pirmąją vasaros naujieną. O ji labai šauni ir patiks visiems: ir mažiems, ir dideliems. Visai vasarai sumažinome kasdienių pramogų kainas! Dabar 1 val. pramogos kainuoja tik 2 € (6,9 Lt), o neribotas pramogų laikas – 4 € (13,81 Lt). Užsukite į Minimukų namukus ir nepamirškite pasikviesti draugus!

 

Ant bangos – darželinukų išleistuvės!

isleistuves_2016_3Ateina laikas, kai mūsų mažyliai ima ir baigia vieną savo gyvenimo etapų. Šiais metais nemažai jų tars „sudie“ darželiui, o rudeniop pasakys „labas, mokykla“. Atsisveikinimas su darželiu turi būti labai smagus, nuotaikingas, įdomus, o svarbiausia neužmirštamas įvykis kiekvieno vaikučio gyvenime. Čia Jums į pagalbą ateis Minimukų namukai. Skaityti toliau

Kvietimas į gimtadienį!

Pagaliau, mielieji, žaidimų kambarys „Minimukų namukai“ gali Jums pasiūlyti el. kvietimą į šventę! Visi visi, švenčiantys gimtadienį žaidimų kambaryje „Minimukų namukai“, savo draugams galės siųsti el. kvietimą. Šis kvietimas Jums nieko nekainuoja! Yra net keli kvietimo spalviniai variantai. Norėdami, kad į Jūsų vaiko šventę atsiųstume suredaguotą pakvietimą, kreipkitės el. paštu info@minimukunamukai.lt .
Skaityti toliau

Oro balionų ir debesėlių dekoras

Debesų minkštumas.. Oro balionų lengvumas.. Spalvų švelnumas.. Mums visa tai asocijuojasi su pačiu pirmuoju gimtadieniu. Minimukų namukuose galite užsisakyti štai tokias debesėlių ir oro balionėlių dekoracijas. Juos papildyti gali ir įvairaus dydžio smeigtukai bei šiaudelių dekoras. Indų derinių spalvos gali būti kuo įvairiausios – žalsva, gelsva, melsva, rusva, balta, alyvinė. Viskas priklauso nuo mažylio lyties ir Jūsų fantazijos. Žinoma, Jūs visada šventės dekoravimą galite patikėti į mūsų rankas. Skaityti toliau

Teminis LEGO gimtadienis

Lego turbūt yra toks žaislas, kurį vertina visi: ir vaikai, ir tėvai. Vaikams jis patinka todėl, kad iš kaladėlių, pasitelkus fantaziją, o vaikai jos tikrai nestokoja, galima sukurti, ką tik širdis geidžia. Gimsta vingiuotos trasos, neregėtos mašinos ir robotai, didžiuliai pastatai. Mes gi, suaugę, šį žaislą vertiname, pirmiausia, dėl jo kokybės, na ir žinoma todėl, kad ir mums smagu kartu su mažaisiais jį dėlioti. Skaityti toliau

Mokslinis eksperimentas: MANO GIMTADIENIS

Pristatome Jums mūsų seniai žadėtą, ilgokai kurtą ir mums jau labai patinkantį teminį gimtadienį mažiesiems eksperimentų mylėtojams. Jūsų vaiko šventės dekoru pasirūpins Minimukų namukai, o pasikvietę į svečius Pakvaišusį mokslininką, tikrai nepasigailėsite. 
Smagūs ir įdomūs bandymai, kuriuos galės pamėginti atlikti ir mažieji, bei linksmi ir nuotaikingi žaidimai garantuos puikią nuotaiką ir neužmirštamas emocijas kiekvienam!
Skaityti toliau

Jūsų vaišėmis pasirūpins Spoon to the Moon

Koks turėtų būti mažylio gimtadienio vaišių stalas? Turbūt dauguma vaikučių vienbalsiai sušuktų „saldus“! Mes tuo net neabejojame. Tortas, keksiukai, cake pop’sai, macarons, įvairūs saldūs krepšeliai ir daug daug kitų saldėsių gali atsidurti ant Jūsų vaišių stalo, jeigu šį reikalą patikėsite mūsų draugams Spoon to the Moon. Skaityti toliau

Skambinkite Skambinkite, šiuo metu dirbame.